Czego szukasz? Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 504 826 158

Nadruki

NADRUKI PIKDRUK DTG czyli Direct To Garment


Druk bezpośredni – to nowość na rynku i najszybciej rozwijająca się gałąź druku na odzieży. W tej metodzie nie jest potrzebne przygotowanie klisz,matryc czy sit (jak jest to w przypadku sitodruku), co automatycznie redukuje koszty przygotowania do druku. Grafika drukowana jest bezpośrednio z plotera (przypominającego drukarkę atramentową) bezpośrednio na koszulce lub innym materiale bawełnianym. Po utwardzeniu piecowym farby, nadruk staje się bardzo wytrzymały.

 Dodatkowym atutem DTG jest to, że można drukować grafikę w pełnym kolorze już przy nakładzie jednej sztuki po bardzo atrakcyjnej cenie. Nadruki charakteryzują się żywymi i nasyconymi kolorami a najlepsze efekty uzyskuje się drukując logotypy z przejściami tonalnymi niemożliwe do wykonania żadną inną techniką. Naszą firme zaopatruje wyspecjalizowana maszyna rJet brytyjskiej firmy resolute.


 


Technika druku bezpośredniego DTG jest bezkonkurencyjna cenowo jeżeli chodzi o niskie nakłady tego samego wzoru przy druku w pełnym kolorze. Wykres z prawej strony doskonale ilustruje jaki wpływ na cenę ma nakład druku przy porównaniu DTG i Sitodruku. Są to dane szacunkowe, ale dobrze obrazują zależność kosztów od wielkości zamówienia między tymi dwoma technologiami. W praktyce można przyjąć, że najlepsze efekty cenowe druku DTG uzyskamy w zamówieniach do 50 szt z jednego wzoru.NADRUKI NA SZKLE
Wyjątkowy, niebanalny, hand-made.
Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz zwrócić uwagę odbiorcy, a może zwyczajnie chcesz nadać charakteru zwykłym szklanym wyrobom: szklance, kuflowi, wazonowi czy lustrze?

Oferujemy usługę „nadruku” na butelkach, lustrach kuflach szklankach czyli ogółem na szklanych i lustrzanych przedmiotach. Nadruk wykonany jest metodą chemiczną, poprzez proces trawienia szkła. Po zakończeniu procesu otrzymamy tzw. Szronienie. (Strawione szorstkie szkło) jest to proces nieodwracalny, zatem nadruk ten jest całkowicie trwały, i co ważne wyroby można myc w zmywarkach.

KOMPUTEROWE WYCINANIE FOLII
FLEX/FLOCK – folia na każdą odmianę odzieży
Jest to jedna z najtrwalszych metod wykonywania nadruków na odzieży. Nadruki FLEX nie blakną i nie pękają. Można je prać nawet w temperaturze do 60°C  Folię można wgrzewać w tkaniny takie jak: bawełna, softshell, poliester, polar i inne.
     
FOLIA SAMOPRZYLEPNA ZEWNĘTRZNA 
Reklama, wlepka na samochód, bądź  banner
Doskonała folia na reklamę zewnętrzną, wiele kolorów do wyboru, świetna jakość.
Nadaje się na wlepki na samochód, bilbordy, czy szyldy.
 
FOLIA SAMOPRZYLEPNA WEWNĘTRZNA
Wycinanie wzorów do wystroju wnętrz
Folie do wycinania dekoracji, świetna przyczepność do tapet, i ścian gipsowych.
   
FOLIA SZABLONOWA
Najgrubsza z folii
Folia ta używana jest do wycinania szablonów do malowania, czy piaskowania.

ZASADY DOTYCZĄCE WYCINANIA KAŻDEJ Z FOLII
Wybór kolorów nadruku ograniczony jest do palety około 60 kolorów folii. Nie ma możliwości uzyskania płynnych przejść między kolorami, gradientów itp. Do wykonania nadruku potrzebny będzie plik zapisany wektorowo (ai, eps, pdf, plt) zawierający obraz nadruku. Napisy, nazwiska, numery zawodników, robimy także na podstawie dostarczonego opisu. Wykonanie nadruku z pliku .jpg lub innej bitmapy wymaga przekształecenia go na postać wektorową – jest to usługa płatna dodatkowo.


SUBLIMACJA
Technologia nanoszenia grafik i nadruków na różne podłoża: koszulki, puzzle, podkładki pod mysz, kubki, siatki, breloczki, talerze, czapki, drewno, korek, świeczniki, skarbonki, etui do telefonów etc w technologii sublimacji lub termotransferu.

Termotransfer oraz sublimacja to nowoczesna technologia druku, która pozwala na wykonywanie nadruków z rozdzielczością do kilkuset dpi w zależności od zastosowanego podkładu (kubki, koszulki, podkładki pod myszki, smycze, puzzle itd.). W przeciwieństwie do innych metod druku technologia ta daje rewelacyjne efekty w zakresie nadruku zdjęć oraz wysokiej rozdzielczości grafiki. Bardzo ważną zaletą tej technologi jest również relatywnie niski koszt pojedynczego nadruku. Stwarza to możliwość wykonywania niewielkich serii za przystępną cenę.

GADŻETY REKLAMOWE
Już teraz możesz zapytać o dostępność gadżetów takich jak:
smycze,
etui,
japonki,
plecaki,
zegary,
wizytówki metalowe i wiele innych.

Niedługo wszystkie pojawią się w naszym sklepie internetowym.Najpopularniejsza, najbardziej szlachetna, efektowna i trwała metoda zdobienia odzieży.


Wykorzystywana na niemal wszystkich rodzajach podłoża – wszelkiego rodzaju dzianinach, tkaninach, skórze, filcu, tiulu i jucie. Dająca możliwość odwzorowania nawet najbardziej skomplikowanych grafik w gamie do 9 kolorów.
Zalety haftu komputerowego


Trwałość


Haft komputerowy to niezwykle trwały sposób znakowania. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, można go m.in. prać i prasować.


Dokładność


Podczas haftu do sterowania igłą używany jest komputer, co sprawia, że wszystkie przeszycia są wykonywane bardzo precyzyjnie. Technikę tę cechuje wysoka powtarzalność wykonywanych logotypów.


Estetyka


Nasze maszyny pozwalają na haftowanie wielobarwnych, skomplikowanych wzorów.


Jakość


Do wykonywania haftów używamy tylko najlepszej jakości nici.


Szerokie zastosowanie


Za pomocą haftu komputerowego można znakować wiele rodzajów upominków reklamowych, m.in. czapki, koszulki, koce, ręczniki, plecaki, torby i wiele innych.